Offisiell resultatliste for

Postet av Førde IL - Orientering den 29. Des 2015

Romjulsløpet med god deltaking, 39 løparar hadde ein fin skogtur i flott ver. Isak Bergset og Gøril Fristad dei raskaste i langløypa.


A-Lang 3,7 km

3 700 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Isak BergsetNTNUI28:547:48
2Andreas MagerøyFrol IL30:05+1:118:07
3Håvard Nummedal OsFørde IL35:24+6:309:34
4Torbjørn OsFørde IL37:04+8:1010:01
5Gunnar GytriFørde IL37:40+8:4610:10
6Anders BergsetIL Veten38:06+9:1210:17
7Jon Anders ScheiFørde IL38:24+9:3010:22
8Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL42:57+14:0311:36
9Torodd OsFørde IL44:05+15:1111:54
10Elias BergsetIL Veten44:07+15:1311:55
11Marius DalinFørde IL44:50+15:5612:07
12Jon SletteskogHaugesund Triatlonklubb45:34+16:4012:18
13Arnfinn KringlenFørde IL48:01+19:0712:58
14Norvald OspehaugTambarskjelbar48:30+19:3613:06
15Jan HerstadTambarskjelbar48:50+19:5613:11
16Harald HjellbrekkeFørde IL49:27+20:3313:21
17Christopher FinkFørde IL50:02+21:0813:31
18Johan MagerøyFørde IL53:26+24:3214:26
19Kurt GrønliFørde IL54:05+25:1114:37
20Ivar BergsetIL Veten1:00:00+31:0616:12
21Nils SletteskogFørde IL1:00:26+31:3216:20


A-Lang 3,7 km

3 700 m, 2 startende deltakere

Strekktider

PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gøril FristadHalden IL38:2410:22
2Kari SvingheimFrol IL43:37+5:1311:47


A-kort 2,4 km

2 390 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trygve Nummedal OsFørde IL41:4617:28
2Sveinung FrisrtadAskvoll og Holmedal IL47:30+5:4419:52
3Egil NestandeFørde IL50:07+8:2120:58
4Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL56:55+15:0923:48
5Olav HerstadTambarskjelbar58:02+16:1624:16


A-kort 2,4 km

2 390 m, 2 startende deltakere

Strekktider

PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg MagerøyFørde IL41:1717:16
Thale FinkFørde ILdiskvalifisert


C-Løype 1,5 km

1 440 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut Even HoleFørde IL25:1217:30
2Vegar HoleFørde IL26:40+1:2818:31
3Elias FinkFørde IL57:23+32:1139:50
4Oscar FinkFørde IL57:50+32:3840:09
5Theodor FinkFørde IL58:01+32:4940:17
6Birk Sørebø HaugenFørde IL1:00:26+35:1441:58


C-løype 1,5 km

1 440 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anja HoleFørde IL27:3719:10
2Brita Eilertsen GrønliFørde IL41:36+13:5928:53
3Gro EliassenFørde IL58:13+30:3640:25


Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Lenke: http://eventor.orientering.no/Events/ResultList?ev...





Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline