Sprintløp i Askvoll laurdag 16. april

Postet av Førde IL - Orientering den 14. Apr 2016

Askvoll og Holmedal IL inviterer til fartsfylt sprintløp i spennande, sentrumsnært miljø. Start og mål i Askvoll sentrum. Sjå innbyding her: Sprintlop_16_april_2016.pdf

For påmelding kontakt Harald (harald.olav.hjellbrekke@enivest.net), gjennom Eventor eller direkte til Edvin Helle (edvin@siehelle.no)



Bra deltaking på sesongstarten i Movika

Postet av Førde IL - Orientering den 13. Apr 2016


Trass i konkurranse frå cup-kampen mellom Brann og Førde, var det mange som fann vegen til Movika og vårt første nærløp denne sesongen. Resultatlista viser at 38 løparar stilte opp. Det er nøyaktig samme antal som på opningsløpet i fjor. Dette lovar godt for sesongen framover. Torodd hadde lagt gode, og til dels krevjande A-løyper i eit heller uryddig terreng på grunn av vindfall og tynningshogst.

Her er resultatlista: Resultat Movika 130416.PDF

Resultata, med strekktider, er lagt ut på Eventor.




Medlemmer i styre og råd

Postet av Førde IL - Orientering den 22. Mar 2016

Stilling

Namn

Adresse

Postnr.

Poststad

Mobil

e-post

Styret:

Leiar

Jon Anders Schei

Kåsen 6D

6812

Førde

902 22 482

jonandersschei@gmail.com

Nestleiar

Kenneth Husevåg-Lobben

Tunavegen 6

6819

Førde

915 40 458

husevaglobben@gmail.com

Styremedlem

Annina Lea Schenker

HiSF

6812

Førde

nelonina@gmail.com

Varamedlem

Torodd Os

Runnaleite 11

6812

Førde

913 95 912

torodd.os@enivest.net

Kasserar:

Egil Nestande

Kvamane 7

6812

Førde

906 22 156

egil.nestande@online.no

Teknisk råd:

Leiar

Torodd Os

Runnaleite 11

6812

Førde

913 95 912

torodd.os@enivest.net

Medlem

Helge Schei

Leabakken

6812

Førde

907 26 290

helge.schei@mentor.no

Medlem

Egil Nestande

Kvamane 7

6812

Førde

906 22 156

egil.nestande@online.no

Trenings-/ rekrutteringsråd:

Leiar

Harald Hjellbrekke

Angedalen

6811

Førde

977 12 051

harald.olav.hjellbrekke@enivest.net

Medlem

Thale Eliassen Fink

Langeberget 4

6812

Førde

482 21 672

thale-fink@hotmail.com

Medlem

Knut Even Hole

Moskog

6819

Førde

902 01 994

knuteh@hotmail.com

Medlem

Annina Lea Schenker

HiSF

6812

Førde

nelonina@gmail.com

Medlem

Asgeir Årdal

Kvietunet 26

6812

Førde

957 76 292

asgeir.ardal@sfj.no

Turorienteringsråd:

Leiar

Kjartan Hauger

Vassenden

6847

Vassenden

915 69 300

kjartan@gmx.com

Medlem

Marius Dalin

Flatabakken 3

6810

Førde

480 46 592

marius.dalin@enivest.net

Medlem

Knut Steinar Lote

Runnaleite 19

6812

Førde

913 47 487

steinar.lote@nrk.no

Medlem

Egil Nestande

Kvamane 7

6812

Førde

906 22 156

egil.nestande@online.no



Levert av IdrettenOnline